Select Page

طالبان به خانواده های افغان کمک های بشردوستانه می کند

طالبان به خانواده های افغان کمک های بشردوستانه می کند

مقامات محلی طالبان در هرات، تخار و پروان از توزیع کمک های نقدی و غذایی به 11623 خانواده نیازمند در این ولایات خبر داده اند.

ریاست احیا و انکشاف دهات طالبان در هرات گفت که 4260 خانواده نیازمند در ولسوالی انگله این ولایت 13.6 میلیون افغانی پول نقد از برنامه جهانی غذا دریافت کرده اند در همین حال، ریاست احیا و انکشاف دهات طالبان در تخار می گوید که 6153 خانواده نیازمند. در شهر طالقان، مرکز این ولایت، از برنامه جهانی غذا کمک های نقدی دریافت کرد. به گفته این ریاست، برای هر خانواده 3200 افغانی توزیع شده است.

در همین حال، ریاست احیا و انکشاف دهات طالبان در پروان می گوید که 1100 خانواده نیازمند در ولسوالی سرخ پارسه این ولایت از برنامه جهانی غذا کمک های غذایی دریافت کرده اند. این کمک ها شامل آرد، روغن، عدس و غذای مقوی برای کودکان بود.

توزیع کمک های بشردوستانه توسط طالبان یک گام مثبت است، زیرا به رفع نیازهای خانواده های افغانی که در تلاش برای تامین نیازهای خود هستند کمک می کند. کمک های نقدی به خانواده ها برای خرید غذا و سایر لوازم ضروری کمک می کند، در حالی که کمک های غذایی به خانواده ها غذای مغذی برای کمک به سالم ماندن آنها ارائه می دهد.

این کمک ها توسط برنامه جهانی غذا تمویل شده و توسط طالبان توزیع شده است که نشان می دهد این گروه مایل به همکاری با سازمان های بین المللی برای کمک به افغان های نیازمند است.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Live Stream

“live

Recent Videos

Loading...