Select Page

کرکت بورد افغانستان محرومیت سه بازیکن تیم ملی را لغو کرد

کرکت بورد افغانستان محرومیت سه بازیکن تیم ملی را لغو کرد

کرکت بورد افغانستان (ACB) محرومیت سه بازیکن تیم ملی به نام های فضلحق فاروقی، مجیب الرحمن و نوین الحق را لغو کرد. این بازیکنان در دسامبر 2023 به دلیل امتناع از امضای قرارداد مرکزی با ACB و ترجیح دادن بازی در کریکت باشگاهی به وظیفه ملی تعلیق شدند.

ACB در بیانیه ای در فیس بوک اعلام کرد که بازیکنان بدون هیچ قید و شرطی درخواست بازبینی محرومیت خود را ارائه کرده اند. سپس ACB کمیته ای را برای بررسی این درخواست منصوب کرد.

کمیته تصمیم گرفت که بازیکنان اجازه بازگشت به تیم ملی را داشته باشند، اما برای جلوگیری از وقوع حادثه مشابه در آینده، آنها تحت یک سری دستورالعمل قرار خواهند گرفت. ACB گفت که به بازیکنان فرصت داده می شود قراردادهای مرکزی خود و اجازه بازی در کریکت باشگاهی را پس بگیرند.

تصمیم برای رفع محرومیت این سه بازیکن یک گام مثبت برای ACB است. این نشان می دهد که ACB مایل به همکاری با بازیکنان برای حل مشکلات است. همچنین نشانه مثبتی برای آینده کریکت افغانستان است.

این سه بازیکن همگی از اعضای کلیدی تیم ملی افغانستان هستند. فضلحق فاروقی یک بت‌باز درجه یک، مجیب الرحمن یک پاپ اسپینر در سطح جهانی، و نوین الحق یک توپ انداز سریع است. بازگشت این بازیکنان تیم افغانستان را تقویت می کند و شانس بیشتری برای موفقیت در کریکت بین المللی به آنها می دهد.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Live Stream

“live

Recent Videos

Loading...