Select Page

قانونگذاران ایالات متحده در مورد بودجه سال مالی 2024 به توافق رسیدند

قانونگذاران ایالات متحده در مورد بودجه سال مالی 2024 به توافق رسیدند

بر اساس گزارش ها، قانونگذاران مجلس نمایندگان و سنای ایالات متحده بر سر بودجه سال مالی 2024 به توافق رسیده اند.

این توافق بودجه کلی دولت ایالات متحده را 1.59 تریلیون دلار تعیین می کند، همان مبلغی که جو بایدن رئیس جمهور و کوین مک کارتی رئیس سابق مجلس نمایندگان با آن موافقت کرده بودند.

این قرارداد همچنین بودجه دفاعی 886 میلیارد دلاری را که برای سال مالی 2024 توافق شده بود، و همچنین بودجه 704 میلیارد دلاری غیردفاعی را که دموکرات‌ها بر آن تاکید داشتند، حفظ می‌کند.

مایک جانسون، رئیس مجلس نمایندگان که به جای مک کارتی انتخاب شد، جزئیات این توافق را تایید کرده است.

این توافق یک پیروزی قابل توجه برای بایدن است که برای دستیابی به توافق از سوی جمهوری خواهان و دموکرات ها تحت فشار بود. همچنین از تعطیلی دولت جلوگیری می کند، که در صورت عدم دستیابی به توافق امکان پذیر بود.

این توافق همچنان در معرض تصویب مجلس نمایندگان و سنا قرار دارد، اما انتظار می‌رود بدون مشکل اساسی تصویب شود.

این موافقتنامه برای طیف وسیعی از برنامه های دولتی از جمله دفاع، آموزش، مراقبت های بهداشتی و زیرساخت ها بودجه تامین می کند. همچنین بودجه ای برای پاسخ دولت به همه گیری کووید-19 و جنگ در اوکراین فراهم می کند.

این توافق یک گام بزرگ رو به جلو برای دولت بایدن است، اما احتمالاً با انتقاد جمهوری خواهان و دموکرات ها نیز مواجه خواهد شد. جمهوریخواهان احتمالاً شکایت دارند که بودجه بسیار زیاد است و به اندازه کافی برای کاهش کسری بودجه فدرال عمل نمی کند. احتمالاً دموکرات ها شکایت دارند که بودجه به اندازه کافی برای رفع نابرابری های اجتماعی و اقتصادی کار نمی کند.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Live Stream

“live

Recent Videos

Loading...