Select Page

کمیته بین المللی صلیب سرخ 16 وسیله نقلیه را به هلال احمر افغانستان اهدا کرد

کمیته بین المللی صلیب سرخ 16 وسیله نقلیه را به هلال احمر افغانستان اهدا کرد

کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC) 16 وسیله نقلیه را به جمعیت هلال احمر افغانستان (ARCS)، سازمان پیشرو بشردوستانه این کشور اهدا کرده است.

این خودروها که تویوتا لندکروزر هستند توسط آدریان زیمرمن معاون عملیاتی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در مراسمی در کابل روز سه‌شنبه به مولوی مقیم حاخیل، رئیس ARCS تحویل داده شد.

هاخل گفت: «ما از حمایت مستمر کمیته بین‌المللی صلیب سرخ از ARCS سپاسگزاریم. این وسایل نقلیه برای انتقال افراد نیازمند به کمک های بشردوستانه، از جمله کسانی که در اثر بلایای طبیعی، درگیری و آوارگی آسیب دیده اند، استفاده خواهد شد.

زیمرمن گفت که کمیته بین‌المللی صلیب سرخ به کمک به مردم در افغانستان متعهد است. او گفت: “ما در تلاش هستیم تا خدمات ضروری را به کسانی که بیشتر به آنها نیاز دارند ارائه دهیم.”

کمیته بین‌المللی صلیب سرخ بیش از 30 سال است که در افغانستان فعالیت می‌کند. این سازمان طیف وسیعی از خدمات بشردوستانه از جمله مراقبت های پزشکی، کمک های غذایی و سرپناه را ارائه می دهد.

اهدای وسایل نقلیه یک تقویت قابل توجه برای ARCS است، که برای پاسخگویی به نیازهای میلیون ها نفر از مردم آسیب دیده از بحران انسانی جاری کشور کار می کند.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Live Stream

“live

Recent Videos

Loading...