Select Page

بوکسور افغانستان قهرمان اتریش را ناک اوت کرد

بوکسور افغانستان قهرمان اتریش را ناک اوت کرد

یک بوکسور افغان به نام نصیر سادات شنبه شب در شهر وین اتریش به پیروزی خیره کننده ای مقابل داوید قهرمان اتریش دست یافت. سادات 25 ساله در اولین راند مسابقه حرفه ای خود در رویداد بوکس VBC دیوید را ناک اوت کرد. سادات که هشت سال است در اتریش زندگی می کند، اکنون در 15 مسابقه بوکس حرفه ای و آماتور پیروز شده است. او یک ستاره در حال ظهور در صحنه بوکس اتریش است و پتانسیل قهرمان شدن در جهان را دارد.

در دور اول، سادات بلافاصله وارد حمله شد و مشت‌های متوالی را به زمین زد که دیوید را متحیر کرد. دیوید سعی کرد به عقب برگردد، اما سادات خیلی سریع و بسیار قدرتمند بود. در ثانیه های پایانی راند، سادات یک هوک راست ویرانگر را فرود آورد که دیوید را به سردی ناک اوت کرد.

این پیروزی یک ناراحتی بزرگ برای دیوید بود، که به عنوان محبوبیت برای پیروزی در مبارزه شناخته می شد. همچنین برای سادات که اولین بوکسور افغانستانی است که در اتریش عنوان حرفه ای کسب می کند، این یک موفقیت قابل توجه بود.

سادات اکنون مشتاقانه منتظر مبارزه بعدی خود است که در برابر حریفی رتبه اول از یک کشور دیگر خواهد بود. او مصمم است به روند پیروزی های خود ادامه دهد و به رویای قهرمانی جهان دست یابد.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Live Stream

“live

Recent Videos

Loading...